Aktywny spacer z psem

“Weseli ludzie mają wesołe psy”
Skoro zainteresowaliście się tym tematem należycie do grupy, która ma ochotę i czas, by się razem bawić.
Codzienne obowiązki można przeplatać chwilami rozrywki i przyjemnością bycia razem, a zabawa przekłada się czasami nad ślepe posłuszeństwo.
(czego większość ludzi oczekuje od psa)

Twój pies jest szczęściarzem, że ma ciebie !

Aktywny spacer z psem to nic innego, jak wykorzystanie naturalnego środowiska i ukształtowania terenu do zaaranżowania zabaw węchowych dla psa.
Nie wiesz co zrobić,by w sposób aktywny podczas spaceru spędzić z nim czas.
Dzięki tym ćwiczeniom, zabawom Wasz pies będzie bardziej zaangażowany i skupiony na tobie .
Brzmi wspaniale?

Dlaczego piesełkowo?

3 powody, dla których nie tylko urodziny Twojego pupila, ale każde zorganizowane w Piesełkowie spotkanie będzie niezapomniane:

Komfort psów i właścicieli podczas pobytu w Piesełkowie to dla nas priorytet. W Piesełkowie robimy wszystko abyście Ty i Twój pies czuli się u nas swobodnie. Spotkanie w gronie zaprzyjaźnionych ludzi i psów zapewnia poczucie bezpieczeństwa. To ważne zwłaszcza dla tych psów, które akceptują i czują się komfortowo tylko wąskim gronie zwierzaków. Przyjazna atmosfera panująca w Piesełkowie pozwoli każdemu psu się odprężyć i skorzystać z przygotowanych atrakcji.

To jak wygląda Piesełkowo i co proponuje to miejsce psom i ich właścicielom, to efekt wieloletniego doświadczenia trenerskiego, ale także wielkiej miłości do zwierząt od zawsze. Dzięki temu, że podczas pobytu w Piesełkowie nad całym psim towarzystwem nieustannie czuwa trener, zabawa przebiega w sposób kontrolowany, w pozytywnej atmosferze. Nauka sztuczek, socjalizacja, praca węchowa – jest intensywnie i na wesołoJ Idealnie by rozkoszować się chwilami rozrywki i przyjemnością bycia razem ze swoim najlepszym przyjacielem.

Beztroska zabawa jest domeną nie tylko dzieci. Uwielbiają ją także psy i dorośli. Psy, chociaż kochają ruch, potrzebują nie tylko wysiłku fizycznego. Dla równowagi i dobrego funkcjonowania ich mózgu, a tym samym utrzymania całej reszty psiej fizjonomii w dobrym stanie, niezbędne jest wyładowanie nagromadzonej energii w trakcie zabaw pobudzających psi umysł do działania. Przekonajcie się sami jak bardzo zmęczony będzie Wasz pies, oczywiście w pozytywny sposób, po pobycie w Piesełkowie :)